Květované sukně

Ve chvíli, kdy přichází jaro, jsou květiny na prvním místě. Šaty a topy jsou již samozřejmostí, ale v poslední době se do popředí dostávají také květované sukně. Vybrat si můžete mini sukně s vysokým pasem i dlouhé maxi sukně po kotníky.

Květované sukně

Květovaná letní sukně rozzáří váš den

Co navodí bezstarostnou a romantickou atmosféru lépe než sukně s květinami? Nechte svůj šatník rozkvést a můžete si být jistá, že budete maximálně trendy! Střih si vyberte podle typu postavy, ale květovaná áčková sukně sluší téměř každé dámě. Černá květovaná sukně s halenkou a sladěným náhrdelníkem představuje perfektní outfit do práce.

Náš tip

Bílé tenisky k sukni jsou nesmrtelná kombinace

Nikde není psáno, že k sukni musíte nosit jen lodičky. Pokud si potrpíte na pohodlí, ale ráda se oblékáte žensky, tenisky k sukni jsou trendem, který není třeba obcházet. Jak je stylově zkombinovat?

Dlouhá květovaná sukně bude vypadat výborně k jednoduchým plátěnkám, ke kratším sukním si můžete dovolit i výraznější a objemnější tenisky.

Bílé tenisky k sukni jsou nesmrtelná kombinace
Bílé tenisky k sukni jsou nesmrtelná kombinace
Bílé tenisky k sukni jsou nesmrtelná kombinace

Květovaná sukně: jakou délku si vybrat?

Vhodně zvolenou délkou sukně si dokážete opticky zeštíhlit postavu, přidat pár centimetrů na výšku, nebo naopak ubrat. Máte kratší nohy než trup? Dívejte se spíše po kratších sukních. Pokud vám můžeme závidět dlouhé nohy, maxi květovaná sukně na vás ukázkově vynikne. V případě, že je vaše postava symetrická, dobrou volbou je květovaná midi sukně.