Široké sukně

Ať už hledáte elegantní a stylovou sukni do práce, sexy sukni na víkend nebo zbrusu nový design pro speciální příležitosti, na Modio.cz najdete široké sukně pro každou příležitost.

Široké sukně

Široká sukně dodá panenkovský look

Milujete sukně, ale ráda byste skryla nějakou tu nedokonalost? Zapomeňte na kalhoty a vsaďte raději na širokou sukni áčkového či kolového střihu. Dodá vám na něžnosti a zároveň příliš neobtahuje tělo. Skvěle se hodí pro většinu typů postav, včetně těch, které potřebují doplnit objem. Opatrnost je na místě pouze v případě, že máte širší boky, těm by zbytečně přidávala na objemu.

Náš tip

Zpátky do dívčích let!

Také tak milujete, když sukně během chůze vytváří vlnivý efekt? A kdo by také ne. Vrací se nám vzpomínky na dětská léta, kdy nosit sukni znamenalo být blíž k princeznovskému životu.

Široká kolová sukně vám však odvede skvělou službu i dnes. Perfektně sedí, pohodlně se nosí a je dokonale variabilní. Bude se vám hodit, ať už míříte do kanceláře či na kávu s kamarádkami.

Zpátky do dívčích let!
Zpátky do dívčích let!
Zpátky do dívčích let!

S čím kombinovat širokou sukni?

Široké sukni sluší prakticky jakákoliv délka, směle se tedy můžete odvázat. Nádherný efekt vytváří zejména široká plesová sukně s mašlí v pase. Stačí k ní obléct jednoduchý saténový top a budete za hvězdu večera. Zakouzlit můžete také s jinými detaily, jako jsou například kapsy či volány, ty si ale ponechte především pro denní odívání.