Elegantní sukně

Pracujete v kanceláři a musíte dodržovat přísný business dress code nebo hledáte sukni do divadla, na rande či večírek? Na Modio.cz najdete širokou nabídku různých střihů, délek, velikostí i barev. Vyberte si tu pravou, ve které zazáříte.

Elegantní sukně

Sukně, které dýchají elegancí

Jednoduchost a ženskost. To jsou hlavní důvody, proč obléknout elegantní sukni. Odvede skvělou službu jak v práci, v divadle, na pohovoru, tak také na romantické schůzce. Jediné, co by měla vždy splňovat, je respekt k postavě své nositelky, aby skutečně vždy zalichotila. Dlouhé elegantní sukně sluší více ženám s vysokou postavou, pro krátkou sukni jsou zase nezbytné pěkné nohy.

Náš tip

Dokonalý outfit do práce

Formální šatník může někdy působit nudně. Stačí však vystoupit z černobílé škatulky, dodat mu trochu zemitých tónů a rázem je na světě skvělý šik a mladistvý komplet, ve kterém zazáříte nejen v kanceláři, ale klidně i na koktejlu s přáteli.

Ke krátké business sukni v nugátové barvě přidejte splývavou bílou košili, hnědé lodičky a budete nepřehlédnutelná.

Dokonalý outfit do práce
Dokonalý outfit do práce
Dokonalý outfit do práce

Podlehněte barevné eleganci

Elegantní sukně může být skvělým osvěžením outfitů, které jsou již tradičně spojovány se šaty. Oblékněte elegantní sukni na svatbu či do tanečních – uvidíte, že vznikne velice zajímavý outfit. Nemusíte se držet pouze bílé barvy. Elegantní sukně na svatbu může být dle nejnovějších módních trendů i zelená, růžová či modrá. Bílou si můžete ponechat na horní díl outfitu.