Zimní sukně

Pohodlí a ženskost si nemusíte odpírat v létě ani v zimě. Hřejivé materiály dělají ze zimních sukní must have kousek, ať už máte ráda nesmrtelnou eleganci, nebo jste spíše sportovně založená duše.

Zimní sukně

Elegantně za každého počasí

Pokud milujete sukně a nechcete se jich vzdát, ani když teploty venku pořádně klesají, zimní sukně si ve vašem šatníku určitě najde místo. Vybírat můžete z pletených modelů, hrubších hřejivých látek a materiálů jako vlna či kašmír, abyste pro krásu nemusela trpět chladem. V nejnovější kolekci naleznete krásné kousky, které snadno sladíte ke kabátu.

Náš tip

Vsaďte na nesmrtelné pepito

Ikonický vzor, ​​který se poprvé objevil v 18. století, si pořád drží své místo ve světě módy.

Střídání světlých a tmavých geometrických ploch často vidíme v podzimních a zimních kolekcích Chanel či Dior a na tlustší látky kabátů či sukní jsou jako stvořené. Dlouhá zimní sukně v kombinaci s černou bundou a koženými kozačkami vytvoří působivý elegantní outfit.

Vsaďte na nesmrtelné pepito
Vsaďte na nesmrtelné pepito
Vsaďte na nesmrtelné pepito

Už máte svou zimní sportovní sukni?

Prošívaná zimní sportovní sukně, kterou můžete nosit přes legíny, džíny i lyžařské kalhoty, vás výborně ochrání před větrem a obléknout si ji můžete na procházku, ale klidně i do města. Díky praktickým zipům si můžete rozparek upravit vždy tak, jak potřebujete, aby vás neomezovala v pohybu. Vyzkoušíte ji tuto sezónu?