Lněné sukně

Není náhoda, že s oteplujícím se počasím saháme po lněném oblečení. Tato uvolněná, ale elegantní látka má řadu výhod, díky kterým je ideální pro jarní a letní měsíce. Nejenže je to krásně prodyšný materiál, ale je obecně udržitelnější než bavlna a další oblíbené materiály.

Lněné sukně

Dlouhá lněná sukně neodmyslitelně patří k létu

Rozevlátá dlouhá sukně z příjemného chladivého lnu, jednoduché tílko, baleríny či sandály – ideální letní outfit je na světě. Lněná sukně není jen pro „přírodní divoženky“, z různých stylů, střihů a barevných provedení si můžete vybrat opravdu stylové a rafinované kousky v městském stylu, ve kterých zazáříte na festivalu, na dovolené i v práci.

Náš tip

Poznejte všechny výhody lnu

Lněné oblečení si zamilujete zejména v létě, protože se v něm díky vynikající prodyšnosti a termoregulačním vlastnostem nebudete tolik potit, ale využijete jej během celého roku.

Pokožka pod lnem dýchá a protože len je antibakteriální, je vhodný i pro lidi s citlivou pokožkou a ekzémy. Navíc je ekologický, odolný a má dlouhou životnost.

Poznejte všechny výhody lnu
Poznejte všechny výhody lnu
Poznejte všechny výhody lnu

S čím nosit lněné sukně?

Sukně ze lnu se kombinují stejně jednoduše jako ty z jiných materiálů. Do práce si ke lněné sukni můžete vzít hedvábnou halenku, elegantní kabelkuboty. V chladnějším počasí si na vrch přehoďte ještě sako nebo svetr. Lněná sukně vypadá výborně i k džínové bundě a bílému tričku, s teniskami vytvoříte pohodlnou a praktickou kombinaci pro každodenní nošení.