Sukně s knoflíky

Hledáte-li žhavé trendy na letošní rok, pak vřele doporučujeme vyzkoušet sukně s knoflíky, které byly populární již v 70. letech minulého století. Jedná se o neotřelý kousek, který můžete nosit nejen během horkých letních dnů, ale i během podzimních a zimních měsíců – stačí přidat punčochové kalhoty.


 

Sukně s knoflíky

Sukně s knoflíky vás bude bavit

Retro je vidět napříč všemi aktuálními trendy, není se proto čemu divit, že jsou na vzestupu také knoflíkové detaily. A čím výraznější, tím lepší. Sukně s knoflíky vpředu je velice variabilní, ženská, s lehkým nádechem svůdnosti. Vše však záleží na tom, kam až necháte rafinované knoflíkové zapínání rozhalené.

Náš tip

Outfit do kanceláře v duchu sexy vintage

Hledáte, jakými módními kousky prozářit vaši formální garderobu? Pořiďte si knoflíkovou midi sukni z tvídu – každý váš outfit okamžitě dostane ten správný retro nádech v moderním pojetí.

Stačí ji zkombinovat s bílou košilí oživenou volánky a kabátem v pastelové barvě. Na nohou nemusíte mít pouze lodičky, vysoké kozačky celkový dojem krásně odlehčí a dodají celku na líbivosti.

Outfit do kanceláře v duchu sexy vintage
Outfit do kanceláře v duchu sexy vintage
Outfit do kanceláře v duchu sexy vintage

Knoflíky dodají outfitu módní retro švih

Na denní nošení vám nejlépe poslouží džínovámanšestrová sukně s knoflíky. Nemusí být dokonce ani pouzdrová, propínací střihy jsou více variabilní a lichotí navíc všem postavám. Se zvyšujícími se teplotami pak volte lehčí materiály. Ani zde nehrají knoflíky druhé housle, naopak vám skvěle poslouží jako náhrada za doplňky.