Letní sukně

Letní sukně jsou tím pravým pro dovolené, letní procházky i pracovní schůzky. V naší nabídce najdete mini, midi, maxi nebo třeba pouzdrové. Vyberte si tu pravou, která vám pomůže vytvořit skvěle vypadající a zajímavý outfit s minimálním úsilím.

Letní sukně

Léto 2022 ovládne business móda

Sukně patří od nepaměti k nejoblíbenějším dámským kouskům oblečení. Oslňte v horkém počasí letošními trendy a buďte za hvězdu. V kurzu je vše, co lehkým náznakem připomíná uhlazenost a formálnost. Výbornou službu odvede plisovaná, zavinovací či pouzdrová sukně, ovšem z lehoučkého splývavého materiálu. Ty nejhezčí kousky najdete u značek Blancheporte, Bonprix nebo Koton.

Náš tip

Prožijte léto v rozevlátém hippie stylu

Léto hraje všemi barvami. Využijte jich skutečně naplno a nechte se svést podmanivým patchwork stylem, který je specifický sešíváním malých kousků látek.

Výborně vynikne na dlouhé letní sukni, která se stane dominantním prvkem vašeho outfitu. Doplnit ji můžete jednoduchým bílým topem a pantoflemi. Přes ramena pak přehoďte džínovou bundu.

Prožijte léto v rozevlátém hippie stylu
Prožijte léto v rozevlátém hippie stylu
Prožijte léto v rozevlátém hippie stylu

Móda letos přeje pohodlí

V létě se vám bude hodit dostatek svobody a pohodlí. Do této představy dokonale zapadají kolové či balonové sukně v módní délce ke kolenům. Ultra sexy dojem zanecháte v asymetrické sukni s nekonečným rozparkem, který se může pouze cudně rozhalovat při chůzi. Zhlédnout se též můžete v trendy retro stylu a pořídit si krátkou letní sukni s puntíky. Léto je přece zábava!