Manšestrové sukně

Manšestrové sukně jsou ideální volbou pro všechny ženy, které mají rády jednoduchý styl. Využijete je především na podzim a v zimě, kdy je stačí zkombinovat s košilí, kotníkovými botami a slušivou čepicí.

Manšestrové sukně

Trochu módního retra nabízí manšestrová sukně

Manšestr má za sebou již dlouhou historii módních vzestupů a pádů, pro jeho pevnost a trvanlivost se však hned tak z širšího povědomí nevytratí. Látka, která původně sloužila především na šití pracovních oděvů, se později stala výsadou akademiků a neodmyslitelně si ji pamatujeme jako základní módní prvek outfitů ze 70. let. Jde o velmi osobitý materiál, který si však zaslouží své místo v každém ženském šatníku.

Náš tip

Není manšestr jako manšestr

Cíleného retro dojmu dosáhnete s pomocí zemitých tónů a rozvážného výběru struktury. Béžová, hnědá, černá nebo zelená sukně s knoflíky či zipem dodá každému outfitu ten správný vintage šmrnc, zejména v kombinaci s kůží a žerzejem.

Pokud nepatříte k módním odvážlivcům, vydejte se raději po cestě jistoty a zvolte co nejjemnější strukturu materiálu.

Není manšestr jako manšestr
Není manšestr jako manšestr
Není manšestr jako manšestr

Jak nosit manšestrovou sukni?

Jste beznadějně zamilovaná do laclu? Pak rozhodně nesmíte postrádat manšestrovou sukni s laclem, která vytváří ten správný rozverně-školácký dojem. S přibývajícími svíčkami na narozeninovém dortu vsaďte ale raději na pouzdrovou manšestrovou sukni ke kolenům a tenký rolák, tato kombinace je vždy trefou do černého.