Sukně s páskem

Sukně s páskem jsou všestranné, moderní a půvabné. Navíc je můžete nosit bez ohledu na roční období. Stačí si vybrat lichotící střih a barvu pro svou postavu. Dáte přednost plisované, džínové, pouzdrové nebo zavinovací?


 

Sukně s páskem

Detail, na kterém záleží

Sukně patří k dámskému šatníku od nepaměti, zdůrazňuje totiž nohy a vyzdvihuje ženský půvab. Jak ale na to, aby vám opravdu lichotila? Vezměte si na pomoc pásek! Ten je tím pravým elegantním detailem, jak dokonale rozdělit postavu a zdůraznit ženskou siluetu. Jestli zvolíte trendy džínovou sukni s páskem, splývavou nebo nestárnoucí pouzdrovou, to už záleží na situaci a vašich preferencích.

Náš tip

Vysoký pas dokáže zázraky

Sukně s páskem sluší každé ženě, tvar ani barva přitom nehrají velkou roli. To pravé kouzlo spočívá v umístění přepásání.

Pokud si chcete v pase pár centimetrů ubrat či působit více symetricky, sáhněte po sukni s vysokým pasem, kde je pásek umístěn do nejužšího místa. Chlapeckým postavám prospěje volnější střih, oblejším tvarům naopak sedne spíše černá pouzdrová sukně s páskem.

Vysoký pas dokáže zázraky
Vysoký pas dokáže zázraky
Vysoký pas dokáže zázraky

Ženskost neznamená odhalenou kůži

Pokud svým šatníkem toužíte prohnat vlnu ženskosti, vzpomeňte si na šarmantní šatník Diane Keaton. Ta si libuje v dlouhých sukních s páskem – a čím výraznější, tím lepší. Právě ona je důkazem, že dlouhá sukně nikdy nezestárne a budete v ní vypadat skvěle, ať je vám 8 nebo 80 let. V zimě se perfektně doplňuje s rolákem, v létě k ní oblékněte trendy crop top, vždy budete mít šmrnc.