Asymetrické sukně

Asymetrické sukně jsou jedinečné, krásné a zajímavé. Dokážou zvýraznit vaše nejlepší přednosti a skrýt problémové oblasti. Nosit je můžete v teplém i chladném počasí, při zvláštních příležitostech i na denní bázi.

Asymetrické sukně

Asymetrická sukně je smyslná a ženská

Asymetrická zavinovací sukně vnese do vašeho šatníku volnost a pohodlí. Nebudete se stačit divit, jak žensky se v ní budete cítit. Nechte ji sahat až do pasu a vykouzlí vám dokonalou postavu ve tvaru přesýpacích hodin. Výhodou navíc je, že díky splývavému střihu perfektně padne jak útlým postavám, tak těm silnějším.

Náš tip

K létu patří pestrá šifonová sukně

Letní sukně, která nikdy nevyjde z módy? Rozhodně ta rozevlátá a asymetrická. Hodí se na piknik v parku, procházku přírodou i na dovolenou. Délku si však pečlivě rozmyslete.

Dlouhé štíhlé nohy rafinovaně ukáže sukně s rozparkem nebo se zavinovacím efektem, silnější postavě naopak lichotí spíše dlouhá asymetrická sukně či prodloužené cípy po stranách.

K létu patří pestrá šifonová sukně
K létu patří pestrá šifonová sukně
K létu patří pestrá šifonová sukně

Zdůrazněte svou krásu a ženskost

Asymetrická pouzdrová sukně je asi tím nejsvůdnějším kouskem, jaký můžete ve dne vynést. Skvěle vypadá v kombinaci s volánem či strategickým rozparkem. Černá asymetrická sukně má spíše večerní charakter, pokud ji chcete vynést ve dne, zkombinujte ji například s crop topem. Ve společnosti elegantní halenky či košile bude skvělým společníkem do kanceláře.