Golfové sukně

Golfové sukně jsou skvělé v případě, že se při hře chcete ochladit a ukázat nohy. Při výběru potisku a barvy máte zcela volnou ruku, pozor si však dejte na vhodnou délku, která by měla být alespoň do poloviny stehen.

Golfové sukně

Sukně na golf poslouží i do města

Golfová móda je pohodlná, uhlazená a dokonale všestranná. Není proto divu, že si své publikum získala i mezi negolfisty. Pokud však vyrážíte na green, musí sukně splňovat předepsaná pravidla. Nikdy nesmí být kratší než do půli stehen, abyste neukázala více než jen své golfové umění. Pro všechny případy umisťují výrobci pod sukni většinou také všité kraťasy. Vy se tak můžete soustředit jen na hru.

Náš tip

Elegance a ženskost i při sportu

Golfové sukně jsou nejčastěji vyráběny z funkčních materiálů, které jsou rychleschnoucí a nepřekáží pohybu. Pokud však trváte na ještě uhlazenějším celkovém dojmu, klidně sáhněte i po bavlně či lehkém plátnu.

Skvělý komfort při hře i mimo ni vám zajistí například golfová sukně Under Armour, Adidas či Nike.

Elegance a ženskost i při sportu
Elegance a ženskost i při sportu
Elegance a ženskost i při sportu

Jak na golfovou módu?

V golfové etiketě je největším tabu denim. Ohledně střihu triček jsou již pravidla lehce uvolněnější. Ideální je polo tričko, chybu neuděláte ani s topem bez rukávů se stojáčkem. Zapomeňte však na tílko na ramínka. Sukně na golf s ním sice pěkně ladí, ale je striktně proti sportovně-elegantnímu golfovému dress codu. V chladu sukni vyměňte za pohodlné plátěné kalhoty.