Pruhované sukně

Pruhy jsou v módě již od nepaměti. Ne všechny však sluší každému! Různé pruhy se liší šířkou, barvou a hlavně směrem. Pojďte se s námi podívat na to, jaká pruhovaná sukně bude slušet zrovna vám.

Pruhované sukně

Pruhovaná sukně pomůže vytvarovat postavu

Toužíte po dokonale symetrické postavě? Vsaďte na pruhovanou sukni! Dejte si však velmi záležet na umístění a směru proužků. Svislé pruhy krásně protáhnou nízkou či objemnější postavu, ty vodorovné zase výrazně rozšiřují. Přidají vám tak na objemu tam, kde je třeba, což ocení zejména velmi štíhlé ženy s chlapeckou postavou.

Náš tip

Na proužky se musí chytře

V proužkované sukni se často ocitáme na tenkém ledu. Stačí však tak malé kouzlo, jakým je asymetrie, a nemáte se čeho bát.

Zešikmené pruhy na áčkové sukni ke kolenům jsou tou správnou volbou pro každý typ postavy. Nechte ji sahat až do pasu a lusknutím prstu vykouzlíte zábavný barevný outfit s dokonale ženskou siluetou. Ten už jen stačí doplnit jednoduchými teniskami.

Na proužky se musí chytře
Na proužky se musí chytře
Na proužky se musí chytře

Dlouhá pruhovaná sukně je trendy

Dlouhá pruhovaná sukně vám dopřeje mnoho prostoru pro kreativitu. Lze kombinovat s volány, knoflíkovými detaily, změnou směru pruhů či vrstvením látek. Vždy tak vytvoříte velmi originální outfit, ve kterém s davem rozhodně nesplynete. Odvažte se v barvách nebo vyzkoušejte černobílou pruhovanou sukni, ani jedna vás nikdy nepřestane bavit.