Saténové sukně

Saténové sukně jsou trendy již několik let. Není proto žádným překvapením, že i letos v létě budou na pultech všech obchodů. Nosí je slavné blogerky i celebrity. Nejoblíbenější je dlouhá saténová sukně, která dodává perfektní letní vibrace a sluší každé postavě.

Saténové sukně

Satén: materiál, který budete milovat!

Satén je tajnou ženskou zbraní již po staletí. Vyvolává dojem svůdnosti a zároveň nechává prostor pro fantazii. Jistě vás proto potěší, že si jej nemusíte schovávat pouze pro romantické chvilky ve dvou, ale lze jej využít i pro denní outfity odpovídající současným trendům. Abyste vypadala skvostně, stačí vybrat správný střih a strukturu, která bude respektovat vaše křivky.

Náš tip

Jak nosit satén na běžné nošení?

Marně si lámete hlavu nad tím, jak vkusně a s noblesou zakomponovat poněkud slavnostní satén i do denního nošení? Hračka!

Stačí se držet světlých barev. Nejlepší službu odvede zejména béžová áčková sukně po kolena. Spolu s bílým basic tričkem bude vypadat velmi decentně. Ideální na schůzku s přáteli či procházku po městě. Vínovou či modrou saténovou sukni si schovejte na večerní příležitost.

Jak nosit satén na běžné nošení?
Jak nosit satén na běžné nošení?
Jak nosit satén na běžné nošení?

Saténové sukně v mnoha střizích i barvách

Saténová sukně, ať už dlouhá, midi či krátká, lichotí především štíhlým postavám. Ani plnoštíhlé ženy však nemusí zoufat. Pomůže jim stahovací prádlo nebo také chytré vrstvení. Jednobarevný vysoce lesklý satén vám nic neodpustí, zato ten vzorovaný či strukturovaný už je o poznání tolerantnější. Velmi vhodné jsou také volnější střihy, které se přirozeně vlní. Přidejte delší vypasované sako a budete šik.