Semišové sukně

Semiš a třásně – to jsou dva horké trendy pro letošní sezónu! Semišové sukně, které vás hravě vrátí do stylu 70. let, působí velmi šik a luxusně. V nabídce najdete béžové, modré, černé, světle hnědé a tmavě hnědé. Vyberte si tu svou ještě dnes.

Semišové sukně

Semiš jako módní evergreen

Zamilovala jste se do kouzla heboučké semišové sukně? Aby také ne, semiš pomalu, ale jistě začíná vystrkovat módní růžky a pravidelně se objevuje na módních molech. Výborně se uplatní při denním nošení, skvěle se ladí a ještě příjemněji nosí. Má však malou vadu na kráse. Je choulostivý na údržbu, nesnáší vlhkost a velmi rád chytá barvu od okolních látek, zejména ten světlý.

Náš tip

Je čas zkusit midi délku!

Dámské semišové sukni sluší snad každá délka. Pokud jste se ještě neodhodlala k midi délce, možná vás právě semiš přesvědčí.

Zvolte splývavý střih v jemném nude tónu se zdůrazněním pasu a budete připravena vyrazit do města i do práce v elegantním mladistvém stylu. Sukni může doprovázet bílá košile či jednoduchá halenka.

Je čas zkusit midi délku!
Je čas zkusit midi délku!
Je čas zkusit midi délku!

Semišová sukně: luxus a elegance lusknutím prstu

Vše, co souvisí s velurem, vzbuzuje dojem luxusu a elegance. Zejména proto ho najdete také na královských a liturgických šatech z přelomu 14. a 15. století. Pro svůj sametový povrch se navíc zabydlel také v bytovém designu. Jeho využití je velmi rozmanité a díky svým přednostem si již mnohokrát získal své místo na výsluní. Proto si rozhodně zaslouží čestné místo i ve vašem šatníku.