Kožené sukně

Kožená bunda je klasika. Je tu ale ještě jeden kožený kousek, který si zaslouží vaši pozornost – kožená sukně! Její výhodou je nadčasovost a překvapivě snadná kombinovatelnost.

Kožené sukně

Chcete zkusit něco nového? A co třeba kožená sukně?

Volá váš šatník po změně? Svěží vítr do něj vnese kožená sukně, která se pyšní puncem stylu a nadčasovosti, a to bez ohledu na to, jestli je to pravá nebo koženková sukně. Vybrat si lze krátkou, dlouhou, úzkou, zavinovací či áčkovou, se zipy, páskem a výšivkami, klasickou černou nebo světlejší béžovou. Nabídka je zkrátka široká, tak se pusťte do výběru!

Náš tip

Jak na outfit, ve kterém hraje prim kožená sukně?

Vybrala jste si sukni s výšivkami, zipy nebo pásky? Nechte ji vyniknout a nepřebíjejte ji dalším výraznějším oblečením. Vhodná jsou jednoduchá trička či svetry a boty bez ozdob a vzorů. To samé platí i pro doplňky.

Pokud je vaše kožená sukně naopak hladká, můžete ji zkombinovat klidně s leopardími lodičkami nebo výraznější halenkou. I v takovém případě byste to ale neměla přehánět, aby kožená sukně zůstala ústředním bodem vašeho outfitu.

Jak na outfit, ve kterém hraje prim kožená sukně?
Jak na outfit, ve kterém hraje prim kožená sukně?
Jak na outfit, ve kterém hraje prim kožená sukně?

Dlouhá kožená sukně je stylová, krátká zase sexy

Váháte, která kožená sukně je ta pravá? Záleží, kam ji chcete nosit. Má-li být kožená sukně outfitem do práce, kde potřebujete působit decentně a zároveň energicky, je vhodnější dlouhá nebo midi kožená sukně do pasu v pouzdrovém střihu nebo do áčka. Pro volný čas pak nic nezkazí krátká kožená sukně, kterou můžete kombinovat s lodičkami, teniskami nebo botami na platformě.