Turistické sukně

Hledáte turistickou sukni, kterou si s sebou vezmete na váš příští výlet nebo cestu do zahraničí? Vyberte si takovou, ve které se budete cítit komfortně po celý den. Na Modio.cz najdete stovky kousků v mini, midi i maxi provedení.


 

Turistické sukně

Ženou i při sportu?

Jste sportovkyně tělem i duší, ale nechcete se vzdávat své ženskosti ani při oblíbené turistice, běhání či procházce v přírodě? Vsaďte na oblíbenou turistickou sukni. Ta ze zatepleného šusťákového materiálu je navíc ideální turistickou sukní na zimu. Dopřeje vám pohodlí i dostatečný tepelný komfort.

Náš tip

Outfit na hory? Vsaďte na sportovní sukni

Outdoorovou sukni si pro její pohodlí, pružný pas a nemačkavý materiál brzy oblíbíte natolik, že brzy nahradí vaši oblíbenou džínovou sukni.

Obujte k ní jednoduché tenisky, bude z ní sukně na sport. Obujte k ní trekovou obuv, stane se z ní sukně na turistiku. Vždy s vámi dokonale splyne, takže v ní vydržíte klidně celý den, a dokonce v ní udržíte krok i s vašimi dětmi.

Outfit na hory? Vsaďte na sportovní sukni
Outfit na hory? Vsaďte na sportovní sukni
Outfit na hory? Vsaďte na sportovní sukni

Turistická sukně: pohodlí bez kompromisů

Že jste o turistické sukni nikdy ani neuvažovala? Možná vás přesvědčí svou přední vlastností – bleskovému schnutí. To oceníte nejen při aktivním sportování, ale především v létě u vody. Už žádné oblečení mokré od plavek. Nyní bude vaše sukně suchá stejně tak rychle jako plavky. Pusťte do svého šatníku tu nejpraktičtější sukni na světě i vy.