Cyklistické sukně

Hledáte vhodné oblečení na kolo, které bude pohodlné a funkční? A co takhle cyklistická sukně? Ta je plnohodnotným, na kolo vhodným, sportovním oblečením, které oceníte zejména v případech, kdy se necítíte dobře v upnutých kraťasech.

Cyklistické sukně

Cyklistická sukně: výbava, kterou si zamilujete

Milujete jízdu na kole, ale kraťasy nejsou nic pro vás? Řešením je cyklistická sukně, která kromě pohodlného sezení nabízí také příjemný pocit při nošení – spousta žen se, bez ohledu na váhu a tvar postavy, necítí dobře v přiléhavém oblečení. Právě pro tyto případy se cyklistická sukně hodí výborně, nosit ji ale může každý, kdo hledá pohodlné sportovní oblečení.

Náš tip

Je cyklistická sukně opravdu vhodná na kolo?

Ano je! Cyklistická sukně není sukní v pravém slova smyslu – pod sukní se skrývají kraťasy s všitou cyklistickou vložkou, takže se opravdu nemusíte obávat trapasů s odhaleným pozadím.

Kromě toho může být sukně doplněna o další funkční doplňky, například praktické kapsy. Samozřejmostí je kvalitní materiál, který je prodyšný a dobře odvádí pot z povrchu těla, díky čemuž cyklistická sukně perfektně splňuje nároky na sportovní oblečení.

Je cyklistická sukně opravdu vhodná na kolo?
Je cyklistická sukně opravdu vhodná na kolo?
Je cyklistická sukně opravdu vhodná na kolo?

Jaká sukně na kolo je nejlepší aneb jak vybírat?

Cyklistická sukně by měla mít všitou vložku pro pohodlné sezení a být vyrobena z funkčních materiálů, které rychle schnou. Dále je vhodné, aby měla sukně na kolo širší pas, který vás nebude škrtit, a reflexní prvky, jež zajistí vaši bezpečnost při jízdě za tmy, šera, mlhy nebo deště. Praktická je také možnost odejmutí sukně nebo materiál se speciální antibakteriální povrchovou úpravou.