ALPINE PRO slevy, výprodej, aktuální kolekce jaro/léto 2024

Značky
Obchody
Cena
Podle oblíbenosti
Zobrazit produkty
Kategorie
Filtrování

Vybírejte z 10 766 kousků ALPINE PRO z 15 obchodů. Dnes frčí například ALPINE PRO žabky, ALPINE PRO šaty, ALPINE PRO batohy a ALPINE PRO tenisky.

Ryze česká značka, která se těší velké oblibě

Alpine Pro navrhuje dámsképánské oblečení a obuv. Je zaměřena jak pro profesionální, tak i rekreační sportovce. Světlo světa značka spatřila v roce 1994, kdy ji založili Václav Hrbek a Vladislav Fedoš. První kolekce nesla označení Alpine Wear Professional, druhá se již jmenovala Alpine Pro.

Outdoorová a zimní obuv, sportovní a módní oblečení

Alpine Pro klade důraz na kvalitní provedení a používání mimořádně funkčních technologií, které navrhuje speciální tým návrhářů a odborníků. Výsledkem jsou kvalitní bundy, kalhoty, funkční tričkatermoprádlo, které skutečně zahřeje. V nabídce nechybí ani odolné sportovnízimní boty.

Alpine Pro obléká Český olympijský tým

O kvalitě sportovního oblečení Alpine Pro hovoří mimo jiné i skutečnost, že tato značka obléká Český olympijský tým již od ZOH ve Vancouveru. Kolekce je pro tuto příležitost vždy inspirována určitým tématem a jistým způsobem tedy originální. V případě OH v Londýně například nechyběly typické holínky, u OH v Soči se stal klíčovým motiv ze známky od Alfonse Muchy.

Vybírejte z 10 766 kousků ALPINE PRO z 15 obchodů. Dnes frčí například ALPINE PRO žabky, ALPINE PRO šaty, ALPINE PRO batohy a ALPINE PRO tenisky.