Tričkové šaty

Tričkové šaty se pohodlně nosí a mají uvolněný střih. Využijete je jak v neformálních, tak formálních outfitech, stejně jako v letních a zimních měsících. Toužíte-li po neotřelém looku, přidejte košili s dlouhým rukávem, punčochové kalhoty nebo zajímavou bundu.

Tričkové šaty

Tričkové šaty: pohodlí bez hranic

Dámské tričkové šaty patří k basic kouskům, které vám nesmí v šatníku nikdy chybět. Pohovíte si v nich na gauči, vyrazíte na procházku do přírody či za sportem. Není proto divu, že jsou tričkové šaty k dostání hlavně u sportovních gigantů Nike, Adidas, Tommy Hilfiger či Calvin Klein. Na high fashion kousky narazíte ale i v podání značek H&M či Guess.

Náš tip

Působivý dojem vykouzlí dlouhé tričkové šaty

Sportovní dojem tričkových šatů okamžitě setřesete sérií chytrých detailů, které i z tak pohodlného kousku udělají společenský model.

Nude tóny, efektní zdůraznění pasu, vycpávky v ramenou a jemné elegantní doplňky vytvoří z tričkových šatů malou večerní róbu. Obejdete se dokonce i bez podpatků, díky čemuž v pohodlí protančíte celou noc.

Působivý dojem vykouzlí dlouhé tričkové šaty
Působivý dojem vykouzlí dlouhé tričkové šaty
Působivý dojem vykouzlí dlouhé tričkové šaty

Detaily jsou rozhodující

Sportovní dojem tričkových šatů má na svědomí hlavně kapuce, kapsy a výrazný potisk. Chcete-li se oprostit od ležérního vzhledu, jděte raději cestou těch jednobarevných bez rušivých detailů. V oversize volných tričkových šatech zamaskujete nějaké to kilo, a navíc budou skvěle vypadat klidně i v kombinaci s džínamikoženou bundou.