Dlouhé letní šaty pro plnoštíhlé

Plnoštíhlé ženy mohou v létě zazářit díky stylovým dlouhým letním šatům, které dokážou lichotit křivkám a skrýt drobné nedostatky. Výbornou volbou jsou například zavinovací modely, které podtrhnou pas a skryjí širší partie.

Dlouhé letní šaty pro plnoštíhlé

Křivkám sluší zavinovací šaty

Ten, kdo vymyslel zavinovací šaty, byl prostě génius. Není postava, které by nelichotily. Baculaté tvary schovají a chybějící křivky zase doplní, prostě zázrak! Širší paže snadno schováte ve variantě s volnějším rukávem a velmi esteticky působí i výstřih do V, který zase velice prospívá výraznému hrudníku, o zdůraznění pasu nemluvě. Dlouhé letní šaty pro plnoštíhlé se zavinováním vám zkrátka nesmí chybět.

Náš tip

Vzory, které sluší plnoštíhlým ženám

Dlouhé letní šaty pro baculky či těhotné skvěle fungují, když spojíte jednobarevný díl s výrazným vzorem na protilehlé části. Výrazný vzor vždy poutá pozornost a snadno ji tak odvádí od části, kterou nechcete dávat na odiv.

Větší zadeček či těhotenské bříško snadno skryjete v šatech s tmavým spodním dílem, a naopak zdůrazníte krásné poprsí ve vzorovaném vršku. Pro odvážnější je možné zakomponovat i větší výstřih.

Vzory, které sluší plnoštíhlým ženám
Vzory, které sluší plnoštíhlým ženám
Vzory, které sluší plnoštíhlým ženám

Naučte se se svými křivkami pracovat

Schovávání v beztvaré mase látky objemnějším tvarům nesvědčí, právě naopak. Naprosto ztratíte na své ženskosti a zbytečně si přidáte kila navíc. Snažte se pomocí vyvýšeného pasu prodloužit nohy a vždy stáhnout pas v nejužším místě. Vytvoříte tak efekt přesýpacích hodin, který opticky ubírá kila a dodá vám na symetrii. Povoleny jsou i úzké dlouhé letní šaty, jen zapojte do hry pevnější materiál a zeštíhlující prádlo.