Plážové košile

Plážové košile jsou ležérní košile, které se nosí na pláži nebo v tropickém podnebí. Obvykle jsou vyrobeny z prodyšných materiálů, jako je bavlna, len či umělé hedvábí, a mají výrazné barevné vzory a potisky. Nosit je můžete přes plavky nebo zastrčené v šortkách.

Plážové košile

Plážová košile se hodí k moři i na plovárnu

Když je plavková sezóna v plném proudu, hodit se vám budou nejen samotné plavky, ale především také praktický plážový přehoz, ve kterém skryjete pokožku před přemírou sluníčka. Vyrazit v něm můžete ke stánku i na plážovou promenádu. Stačí zapátrat v naší nabídce a v letní plážové košili si podmanite pohledy všech mužů i žen.

Náš tip

Nabarvěte to!

Jestli košili na pláž něco opravdu sluší, jsou to barvy! Popusťte uzdu fantazii a vsaďte na pestřejší vzory, hrajte si s transparentností, odhalte ramena nebo vrstvěte doplňky.

Největší uplatnění ve vašem šatníku najde bílá plážová košile v kombinaci s páskem či řetízkem v pase, který zdůrazní ženskou siluetu, a to bez ohledu na to, zda nosíte velikost S či XXL.

Nabarvěte to!
Nabarvěte to!
Nabarvěte to!

Sebevědomě i v plavkách

Nestihla jste před létem setřást zimní kila navíc? Nebo snad nechcete dávat na odiv pomerančovou kůži? Žádný stres! Pořiďte si instantní sebevědomí v podobě dámské plážové košile. Skvěle se kombinuje nejen s plavkami, ale také s džínovými kraťasyširokým slamákem.