Dámské pruhované plavky

Jaké plavky zabalit do dovolenkového zavazadla? Pruhované! Ty vypadají nejen hezky, ale při vhodně zvoleném vzoru dokážou také zeštíhlit postavu. V nabídce najdete jednodílné i dvoudílné plavky v různých barvách a střizích, ze kterých si určitě vyberete ten správný pro vás.

Dámské pruhované plavky

Zvolíte jednodílné či dvoudílné pruhované plavky?

Pro plavání a sport se více hodí jednodílné pruhované plavky, na opalování je lepší zvolit dvoudílné plavky, případně plavky s odepínacími ramínky, které zajistí krásně opálený dekolt. Ideální je tak mít v dovolenkovém zavazadle alespoň dvoje plavky, každé pro jiný účel – ostatně druhé suché plavky na převlečení jsou také prevencí infekcí a zánětů.

Náš tip

Jaké plavkové kalhotky se pro vás hodí?

Rozhodnete-li se pro dvoudílné pruhované plavky, přichází na řadu otázka, jaký střih kalhotek vybrat.

Jste-li menší a chcete opticky prodloužit svou postavu, jsou ideální vysoce vykrojené plavkové kalhotky. Sexy křivky dodají a nedokonalosti schovají plavky s vysokým pasem – letos frčí retro styl, takže čím vyšší pas, tím lepší.

Chcete-li alespoň trochu zakrýt větší pozadí nebo boky, jsou vhodné plavky s nohavičkou nebo se sukýnkou.

Jaké plavkové kalhotky se pro vás hodí?
Jaké plavkové kalhotky se pro vás hodí?
Jaké plavkové kalhotky se pro vás hodí?

Šikovně zvolené proužkované plavky zeštíhlí vaši postavu

I když na sobě máte minimum oblečení, můžete si jeho správným výběrem ubrat pár kil. Nosíte-li větší velikost, jsou na optické zeštíhlení skvělé pruhované plavky se svislými nebo šikmými pruhy. Vzdávat se ale nemusíte ani těch vodorovných, důležité je vybrat jemné proužky, případně nepravidelně vysoké pruhy. Zapovězené jsou pruhované plavky s výrazně širokými vodorovnými pruhy.