Jednodílné vyztužené plavky

Schovají nedostatky, pozvednou přednosti a jsou zatraceně sexy! Ano, jednodílné vyztužené plavky dnes existují v krásných střizích a barvách, takže u vody může být krásná každá z nás. Nevěříte? Podívejte se do naší nabídky a nebudete vědět, které dřív vybrat!

Jednodílné vyztužené plavky

Jednodílné vyztužené plavky umí být zatraceně sexy

Odhodit svršky a sebevědomě si vykračovat po pláži, to by si přála snad každá žena. Realita však bývá jiná a spousta žen má z plavkového sezóny obavy. Letos ale bude vše jinak! Pořiďte si jednodílné vyztužené, případně polovyztužené plavky, třeba rafinované monokiny s průstřihy, plavky na jedno rameno, plavky s hlubokým výstřihem na zádech či plavky s páskem, a užijete si léto jako nikdy předtím.

Náš tip

Plavky roku 2024: jaké jsou letošní trendy?

Letošní rok hlásí návrat zvířecích vzorů – jednodílné plavky s leopardím vzorem jsou tedy sázkou na jistotu. Kromě nich přicházejí do módy také řetízky, řetězy a zlaté kruhy, které mohou být třeba na ramínkách nebo jako spojovací díly.

Dalším trendem jsou zářivé pastelové barvy typu růžová a žlutá, které jsou na léto jako dělané. Vedle nešlápnete ani s proužky nebo květinovými vzory, jež patří ke každoročním módním stálicím.

Plavky roku 2024: jaké jsou letošní trendy?
Plavky roku 2024: jaké jsou letošní trendy?
Plavky roku 2024: jaké jsou letošní trendy?

Jak vybrat jednodílné plavky dle typu postavy?

Střihů plavek je v dnešní době tolik, že naprosto každá žena může u vody působit sebejistě a sexy. Máte-li chlapeckou postavu, budou super volbou jednodílné plavky s páskem. Ženy s drobnějším hrudníkem mohou zvolit plavky s volánem, je-li váš hrudník naopak mohutnější, volte klasické plavky na ramínka, nikoli za krk. Větší bříško zakryjí monokiny, které jsou kompromisem mezi dvoudílnými a jednodílnými plavkami.