Levné letní šaty pro plnoštíhlé

Na Modio najdete široký výběr stylových letních šatů, které jsou navrženy tak, aby zdůraznily vaši krásu. Můžete si vybrat z různých střihů, délek a vzorů – maxi šaty, áčkové šaty, šaty s volány nebo šaty s páskem. A to vše za skvělé ceny!

Levné letní šaty pro plnoštíhlé

Naučte se o módě správně přemýšlet

Móda a luxusní vzhled nejsou o cenovkách, trik spočívá v tom, že dokážete vytvořit kompozici, která lahodí oku a respektuje vaše křivky, osobnost i prostředí, kam právě vyrážíte. Pokud tuto disciplínu zvládnete, můžete si pořídit klidně levné letní šaty. Uvidíte, že vám to bude slušet víc než v nepadnoucím brandovém kousku podle žhavých módních trendů.

Náš tip

Šatník baculky nemusí být jen černý

Obsahuje váš šatník jen zeštíhlující černou? Nenechte se zbytečně svazovat. Soustřeďte se na vytvarování siluety a vhodný materiál, který neodhalí to, co má zůstat skryto.

Jakmile se naučíte v těchto divokých vodách chodit, můžete si klidně dovolit i módní bílou nebo rozverný květinový vzor. Takové splývavé šaty s gumou v pase a volným rukávem nejsou příliš drahé a nadělají mnoho parády.

Šatník baculky nemusí být jen černý
Šatník baculky nemusí být jen černý
Šatník baculky nemusí být jen černý

Šaty pro plnoštíhlé ve dvoubarevném tangu

Obecně platí, že na části těla, od kterých chcete odpoutat pozornost, se vyplatí používat tmavé barvy. Druhá část může být klidně křiklavá. Levné a lichotivé jsou pro plnoštíhlé ženy také šaty typu kaftan, jednoduše střižené zavinovací šaty, tričkové šaty nebo dlouhé áčkové šaty bez ramínek.