Dvoudílné plavky s kosticemi

Máte-li plnější poprsí, oceníte bezchybnou podporu, kterou vašim ňadrům poskytnou dvoudílné plavky s kosticemi. Vybírat můžete z velkého množství vzorů, barev i potisků. Číslem jedna v trendech pro rok 2024 jsou pastelové barvy či tropické vzory.

Dvoudílné plavky s kosticemi

Pro koho jsou dvoudílné plavky s kosticemi?

Velké a plné poprsí bývá předmětem obdivu i závisti, jeho majitelky však často trpí. Nejčastějším problémem jsou bolesti zad a krční páteře, od kterých dokáže ulevit vhodná podprsenka – naprosto stejné je to u plavek. Druhým problémem je estetika, ne každá žena totiž chce, aby „bylo vše vidět“. Dvoudílné plavky s kosticemi jsou tak vhodné pro všechny ženy s plnějšími ňadry, které chtějí mít jistotu, že vše pěkně drží na svém místě.

Náš tip

Jak vybrat vhodnou plavkovou podprsenku?

U vody leckdy strávíme celý den, máte-li plnější poprsí, je nutné, aby vám podprsenka dobře seděla, jinak se mohou dostavit nepříjemné bolesti zad.

Zcela zásadní je správná velikost košíčků odpovídající velikosti prsou a vhodný obvod – kostice by vás neměly nikde tlačit a nic by vás nemělo škrtit. A rozhodně by vám zařezávající se podprsenka neměla dělat nevzhledné bochánky a „dvojitá prsa“.

Dalším důležitým bodem je střih. Pro plnější poprsí je nejvhodnější balkonová podprsenka, která společně s kosticí zajistí dostatečnou podporu. Od věci nejsou ani širší ramínka, ta úzká by se mohla zařezávat, což by vám rozhodně nebylo příjemné.

Jak vybrat vhodnou plavkovou podprsenku?
Jak vybrat vhodnou plavkovou podprsenku?
Jak vybrat vhodnou plavkovou podprsenku?

Plavky tankiny s kosticemi: ideální volba pro plnoštíhlé

Nadělila vám příroda kromě většího poprsí také větší bříško či boky nebo máte jizvy, které chcete schovat? Pak jsou perfektní volbou plavky tankiny s kosticemi. Tankiny jsou dvoudílné plavky, jejichž horní část vypadá jako tílko, a to buď přiléhavé, nebo volnější. Skvěle tak zakryjí nedostatky. Chcete-li si opálit také břiško, můžete je snadno vyhrnout.