Vyztužené plavky

Ráda byste se u vody pochlubila pěkným výstřihem, ale příroda k vám nebyla v oblasti hrudníku příliš štědrá? Pak jsou pro vás jasnou volbou vyztužené, případně polovyztužené nebo push-up plavky. Dělají se jak jednodílné, tak i dvoudílné, v různých střizích, barvách a vzorech.

Vyztužené plavky

Vyztužené plavky: jaký střih podprsenky vybrat?

Nejen výztuž, ale i střih hrají roli v případech, kdy chcete svému poprsí přidat na objemu. Nejlepší jsou k tomuto účelu trojúhelníkové plavky za krk, případně další střihy s hlubším výstřihem. Druhou oblíbenou volbou jsou vyztužené plavky s balkonovou podprsenkou, která se hodí pro ženy, jež preferují decentnější styl plavek. Plavky v crop top střihu nejsou úplně ideální – vaše prsa spíše nevzhledně splácnou, než zvednou.

Náš tip

Zaujměte nejen dekoltem, ale i stylem

Upoutat pozornost okolí můžete různými způsoby a nemusí to být vždy jen plný dekolt. Pokud vám ani vyztužené plavky příliš nepomohou, stále můžete zaujmout vytříbeným stylem.

Letos se vrací zvířecí vzory, takže leopardí plavky budou perfektní volba, až už se chystáte k moři či rybníku za domem. Vděčnými doplňky jsou pak klobouky, parea či výrazné sluneční brýle – kočičí tvar sedne k leopardím plavkám jako ulitý.

Zaujměte nejen dekoltem, ale i stylem
Zaujměte nejen dekoltem, ale i stylem
Zaujměte nejen dekoltem, ale i stylem

Vyztužené plavky s řasením přidají na objemu

Vyztužené nebo push-up plavky jsou skvělé, objem si ale můžete přidat také opticky, a to volbou vhodného stylu plavek. Vyzkoušet můžete například překřížené plavky zavinovacího typu, plavky s řasením, volány nebo třásněmi přes hrudník, případně vyztužené plavky s většími vzory či vodorovnými pruhy. Výraznější vrchní díl má navíc ještě jeden bonus – máte-li větší boky, vyrovnáte nepoměr a odpoutáte od nich pozornost.