Plavky pro plnoštíhlé

Správný výběr plavek není dobré podceňovat. Pokud si potřebujete opticky vytvarovat postavu a ubrat pár kilo navíc, sáhněte po plavkách pro plnoštíhlé. Ty používají chytré optické klamy a triky, které potlačí vaše nedostatky a naopak vyzvednou všechny přednosti.

Plavky pro plnoštíhlé

Jaké vybrat plavky pro plnoštíhlé?

Plavky pro boubelky nemají sice tak široký výběr střihů, ale zato se od nich dočkáte všeho, oč vaše tvary žádají. Pevnost, pohodlí a tvarovací efekt. Plavky pro velká poprsí unesou i opravdu velký objem, plavkové šaty dokážou skvěle zamaskovat nedokonalosti a v tankiny plavkách si plnoštíhlé krásky mohou bez obav zahrát i plážový volejbal.

Náš tip

Využijte optické klamy ve svůj prospěch

Jestli je něco, co vám dokáže v jednodílných plavkách pro plnoštíhlé přidat na sebevědomí lusknutím prstu, jsou to právě optické klamy.

Naučte se hru odstínů využít ve svůj prospěch a můžete vypadat i o několik velikostí štíhlejší. Samotná černá sice zeštíhluje, ale daleko větší sílu má, pokud je strategicky umístěna. Vyzkoušejte pouze pruhy po stranách těla, a uvidíte, jaká kouzla vám v zrcadle předvede.

Využijte optické klamy ve svůj prospěch
Využijte optické klamy ve svůj prospěch
Využijte optické klamy ve svůj prospěch

I dvoudílné plus size plavky vám mohou slušet!

Líbí se vám bikiny, ale žijete v představách, že na ně plnější tvary nemají nárok? Ani náhodou! Oblečte dvoudílné plavky s vysokým pasem pro plnoštíhlé a užijte si skvostného retro dojmu, který jde s postavou „krev a mlíko“ báječně do páru. Jediné, co by vám mohlo uškodit, jsou přidané ozdoby, volánky a žabičkování. Vsaďte na jednoduchost a budete za hvězdu.