Plavky se zvířecím vzorem

Jak se vyřádit na pláži nebo u bazénu? Vyzkoušejte plavky se zvířecím vzorem. I když je motiv rozhodně odvážný, je to také klasika. Již v 50. letech minulého století si bikiny s leopardími skvrnami oblíbila herečka Jayne Mansfield, dnes je můžete vidět na módních přehlídkách značek Toma Forda nebo Michaela Korse.

Plavky se zvířecím vzorem

Plavky se zvířecím vzorem jsou jedním z největších hitů sezóny

Hledáte sexy plavky a chcete následovat trendy? Nepřehlédnutelný zvířecí vzor ve vás probudí divokou šelmu! V kurzu je nejen leopardí vzor, ​​na přehlídkových molech stále častěji můžete vidět i hadí, tygří a zebří vzor. Prohlédněte si nabídku bikin a jednodílných plavek se zvířecím potiskem z kolekce Guess, PLZR nebo Trendyol.

Náš tip

Experimentujte s barvami a zajímavými úvazy

Hadí potisk se vyjímá na plavkách v jakémkoli barevném provedení a neodolatelně vypadá i leopardí vzor na pestrobarevném podkladu.

Odvažte se a vyzkoušejte výrazné barevné kombinace nebo neonové detaily na zvířecích plavkách. Co takhle pohrát si i s vázáním a vyzkoušet neokoukané úvazy, které zaručeně zaujmou?

Experimentujte s barvami a zajímavými úvazy
Experimentujte s barvami a zajímavými úvazy
Experimentujte s barvami a zajímavými úvazy

Plavky s leopardím vzorem pro všechny milovnice extravagance

Potrpíte si na odvážné kousky? Ve vašem letním šatníku by určitě neměly chybět plavky asymetrických střihů s ozdobnými detaily, jako jsou kovové prvky a volány. Hlavní roli však hraje zvířecí potisk! Jestli to bude legendární leopard, had, tygr či zebra, záleží jen na vás. O dokonalý plážový look se v kombinaci s plavkami postará slaměný klobouk.