Tankiny pro plnoštíhlé

Každé tělo je jedinečné. Každý má tělesné vlastnosti, které by rád zdůraznil nebo schoval. A držet krok s trendy nemusí být vždy tou nejlichotivější možností. Naštěstí jsou tu bikiny s vysokým pasem nebo třeba tankiny pro plnoštíhlé.

Tankiny pro plnoštíhlé

Nechcete se na pláži odhalovat?

Patříte mezi ženy, které se nechtějí svlékat do titěrných bikin? Tankiny se hodí nejen pro ty, kterým příroda nadělila kypřejší postavu, ale také pro ženy, které preferují decentnější plážové outfity. Decentní outfit ovšem neznamená nudu, tankiny se vyrábějí v celé řadě krásných vzorů a barev. Určitě si tak vyberete přesně podle svého vkusu.

Náš tip

Jak vybrat tankiny pro plnoštíhlé?

Jsou lepší tankiny s kosticemi pro plnoštíhlé nebo tankiny bez kostic? Pokud máte větší poprsí, kostice se na podporu rozhodně hodí, na druhou stranu však mohou být při delším nošení nepohodlné – čemuž lze zabránit výběrem správné velikosti.

Pokud vám trocha té pozornosti nevadí, nebojte se ukázat své přednosti a vyberte si tankiny pro plnoštíhlé s výstřihem do V, odvedete tak pozornost od problematických partií. A co kalhotky? Vykrojenější střih vás opticky prodlouží a zeštíhlí, pokud vás ale trápí větší pozadí, je vhodnější střih typu boxerky nebo krátká nohavička.

Nejen střih, ale i vzor a doplňky hrají roli

Abyste na pláži vypadala úchvatně, vyberte si tankiny pro plnoštíhlé ve vhodném střihu. Zásadní roli hraje také vzor a doplňky. Velice dobrý efekt udělají svislé či šikmé pruhy nebo jemné květinové, puntíkované a jiné vzory. Vyhněte se však velkým puntíkům, širokým pruhům a dalším výrazným vzorům, které přidávají kila. Z doplňků je vděčným společníkem plážový přehoz nebo košile.