Jednodílné plavky s kosticemi

Mini bikiny nejsou váš styl a raději byste něco méně odvážného? Snadná pomoc. Jednodílné plavky s kosticemi schovají i drobné nedostatky a zároveň vyzdvihnou vaše přednosti. Další skvělá zpráva je, že jich pro vás máme na výběr opravdu mnoho.

Jednodílné plavky s kosticemi

Kdy využijete jednodílné plavky s kosticemi?

Jednodílné plavky se hodí pro všechny ženy, které se necítí komfortně v bikinách a zároveň potřebují podporu pro plnější poprsí. Díky všité kostici vytvarují vaše přednosti a odvedou pozornost od nedokonalostí. Kromě toho jsou jednodílné plavky s kosticemi vhodné na jakékoliv plážové a vodní sporty, při kterých by vás dvoudílné plavky mohly velice snadno zradit.

Náš tip

U moře v plném stylu

Doby, kdy bylo takřka nemožné sehnat pěkné jednodílné plavky s kosticemi, jsou naštěstí dávno pryč. Výrobci již dávno pochopili rozdílné potřeby žen, a tak je dnes výběr jednodílných plavek obrovský. Na babičkovské střihy a vzory tedy rovnou zapomeňte.

Jednodílné plavky s kosticemi hýří pestrými barvami a o spoustě z nich se nebojíme říci, že jsou zatraceně sexy. Vyberte si kytičkované, s geometrickým vzorem, proužkované nebo třeba puntíkaté jednodílné plavky s kosticemi ještě dnes.

U moře v plném stylu
U moře v plném stylu
U moře v plném stylu

Zeštíhlující plavky pro váš dokonalý pocit

Ne každá žena se cítí příjemně, když nastane čas svléknout se do plavek. Žádná ale rozhodně nechce sedět v létě doma, zatímco si jiní užívají vody a sluníčka. Výrobci to moc dobře vědí, a tak si kromě plavek pro plnoštíhlé můžete koupit i zeštíhlující plavky. Ty jsou vyrobené z materiálů, které dokonale stáhnou problematické partie. Vy si díky tomu konečně budete moci užívat léto naplno a bez starostí.