Bralette plavky

Nedovedete si představit život bez pohodlné bralette podprsenky? Pak pro vás máme dobrou zprávu! Bralette plavky jsou stejně pohodlné a sexy a u vody s nimi rozhodně zazáříte. Tak neváhejte a pusťte se do vybírání, nabídka je opravdu široká.

Bralette plavky

Jak vypadají bralette plavky a proč si je zamilujete?

Bralette plavky jsou stejně jako stejnojmenné podprsenky bez kostic a výztuží a na širší či užší ramínka, případně na jedno rameno. Bralette plavky si můžete vybrat s větším výstřihem, nejoblíbenější jsou však ty, které připomínají sportovní podprsenku. A proč si bralette plavky zamilujete? Jsou pohodlné, nikde vás nic nebude škrtit, hodí se na opalování, koupání i sportovní aktivity, a navíc vypadají svůdně a žensky.

Náš tip

Které bralette plavky jsou nejoblíbenější?

Co se barev týče, jsou oblíbenou volbou na léto bralette plavky v pastelových odstínech nebo s květinovými potisky. Pokud však ráda kombinujete různé doplňky typu barevná parea, sluneční brýle a klobouky, budou se vám hodit jednoduché černé bralette plavky, jenž budou skvělým neutrálním základem.

Přijde-li řeč na značky, jsou velice oblíbené plavkové bralette podprsenky Calvin Klein, Tommy Hilfiger nebo Roxy, které nabízejí nejen krásný vzhled, ale také kvalitu, na níž se můžete spolehnout.

Které bralette plavky jsou nejoblíbenější?
Které bralette plavky jsou nejoblíbenější?
Které bralette plavky jsou nejoblíbenější?

Jak vybrat spodní díl plavek dle typu postavy?

Nejčastějším letním problémem žen bývá větší bříško. To dobře schovají plavkové kalhotky s vyšším pasem, které v sobě nesou odkaz retro stylu a v kombinaci s vhodnou podprsenkou dokážou být velice sexy. Pokud jsou problémem širší boky, vyberte si spodní díl na zavazování, který snadno přizpůsobíte a nikde se vám nebude nic zařezávat. Jste-li menší, sáhněte po vykrojenějších kalhotkách, které opticky prodlouží vaše nohy.