Plavky s volánky

Všechny romantické duše, pozor! Plavky s volánky jsou žhavým trendem pro letošní rok. Dívčí květované, exotické zvířecí vzory nebo minimalistická bílá či černá – volánové plavky naleznete letos v každém provedení. Vyzkoušejte je i vy.

Plavky s volánky

Vytvarujte si postavu vhodnými plavkami

Okouzlující na pláži? Vyberete-li si správné plavky na váš typ postavy, žádný problém! Plavky s vysokým pasem vám prodlouží nohy, zamaskují bříško a volánová podprsenka se postará o vytvoření objemu v horních partiích. Jednodílné plavky s volánem sluší každé ženě a tuto sezónu jsou opět v kurzu, stejně jako volánové šaty.

Náš tip

Květiny, puntíky i retro šachovnice

Milujeme retro kousky, které v sobě mísí trendy z minulosti s aktuálními střihy. A tyto dvoudílné plavky s vysokým pasem jsou ukázkovým příkladem.

Volánové plavky ale nemusí být jen o květinách a jungle vzorech. Například retro šachovnice v neutrální růžové se hodí ke světlejší pokožce, vyšší pas zakryje menší nedostatky v okolí bříška a aktuální volánové rukávy udělají z topu plavek skvělý doplněk letního outfitu na pláž.

Květiny, puntíky i retro šachovnice
Květiny, puntíky i retro šachovnice
Květiny, puntíky i retro šachovnice

Jednodílné nebo dvoudílné plavky s volánky: které si vybrat?

Jednodílné plavky s volánky působí velmi žensky a rafinovaný střih, vzory a barvy vám pomohou opticky vyvážit postavu. Chtěla byste zvýraznit svůj pas? Dvoudílný model s volánky je pro vás jako stvořený. Bonprix plavky nabízejí pestrou paletu střihů a barevných provedení, ze kterých si určitě vyberete.