Levné plavky pro plnoštíhlé

Zaoblené křivky jsou letos jednoznačně v kurzu! Abyste je na pláži mohla hrdě předvést, pořiďte si dobře padnoucí jednodílné či dvoudílné plavky pro plnoštíhlé, šik doplňky a vyrazte si užívat léta.

Levné plavky pro plnoštíhlé

Jak vybrat plavky pro plnoštíhlé?

Jednoznačně nejoblíbenější jsou jednodílné plavky pro plnoštíhlé, které zakryjí bříško, jež je pro většinu žen nejproblematičtější. Vyberte si třeba ty s páskem či v zavinovacím střihu, které vaši postavu opticky vytvarují a zeštíhlí. Máte-li pěkné poprsí, vsaďte na hluboký výstřih a odveďte pozornost jinam. Výborné jsou také geometrické vzory nebo pruhy – ideálně ty svislé.

Náš tip

Dvoudílné plavky pro plnoštíhlé? Proč ne?

Označení plus size nutně neznamená, že musíte volit pouze jednodílné plavky pro plnoštíhlé, velice dobře můžete vypadat i v těch dvoudílných.

Chcete-li svou postavu více zakrýt, zvolte tankiny, které schovají bříško. Oblíbené jsou také plavky vysokým pasem, jež jsou aktuálně velice trendy a v kombinaci s vhodně zvolenou podprsenkou dokážou vykouzlit opravdu sexy look. 

Máte-li větší poprsí, volte raději klasická ramínka než zavazování za krk, které by vám mohlo způsobit bolesti zad.

Dvoudílné plavky pro plnoštíhlé? Proč ne?
Dvoudílné plavky pro plnoštíhlé? Proč ne?
Dvoudílné plavky pro plnoštíhlé? Proč ne?

Padnoucí plavky + doplňky = krásná i s pár kily navíc

Vybrat si hezké plavky, které vám budou sedět, je základ. Pokud však chcete vypadat opravdu šik, nezapomeňte na doplňky. Přehozy přes plavky, kimonašátky zakryjí pár kilo navíc v problematických partiích, a navíc vypadají velice stylově. Vše pak doplňte espadrilkami, slaměným kloboukem, velkými slunečními brýlemi a váš dokonalý plážový look bude na světě.