Saténové šaty na ramínka

Na Modio najdete saténové šaty na ramínka v různých délkách, stylech a barvách. Prohlédněte si celou kolekci saténových šatů a najděte si takové, které vám budou slušet.

Saténové šaty na ramínka

Podlehněte kouzlu saténových šatů

Pokud jim potřebujete dodat jiskru, zkombinujte je se sakem. Na běžné dny si je oblečte na tenký rolák nebo si na ně natáhněte oversize pletený svetr a obujte bílé tenisky. Výborně vypadají také ke kožené bundě. Saténové šaty krátké i dlouhé vám dávají možnost kreativně se projevit a plně využít kontrast materiálů.

Náš tip

Saténové společenské šaty s nádechem luxusu a elegance

Chcete-li v saténových šatech působit luxusně a slavnostně, upřednostněte matnější povrch před lesklejším, protože velmi lesklý satén působí levněji.

V nadčasové barvě šampaňského zaručeně zazáříte. K dokonalému vzhledu už poté není potřeba mnoho, stačí jemné zlaté řetízky ladící k výstřihu a elegantní náušnice.

Saténové šaty pro slavnostní příležitosti

Satén vzhledem připomíná hedvábí, proto má elegantní charakter a je oblíbenou volbou při společenských událostech. Smetanové nebo sněhově bílé saténové svatební šaty jsou léty ověřenou klasikou, na kterou nedají dopustit mnohé nevěsty. Stejně tak na plesy, stužkové, oslavy a další společenské události. Vyberte si u nás ty pravé!