Malé černé šaty

Malé černé šaty jsou černé večerní nebo koktejlové šaty, které se hodí do divadla, na ples i rande. Za jejich vznikem stojí slavná módní návrhářka Coco Chanel. Díky krátké délce a jednoduchosti si je zamilujete i vy.

Malé černé šaty

Malé černé šaty jsou klasika nad všechny klasiky

Když se zmíní malé černé šaty, Coco Chanel jako ikona, která s nimi přišla, každého napadne jako první. I stylisté se shodnou, že tyto nesmrtelné šaty nevycházející z módy by neměly chybět žádné ženě. Pro jejich zeštíhlující efekt a univerzálnost si je zamilujete i vy. Nosit se dají nejen na společenské události, ale také na běžné dny.

Náš tip

Malé černé šaty: co k nim nosit?

Vhodné doplňky vybírejte podle příležitosti. Jednoduché černé šaty oživí zlaté náušnice nebo perly ve stylu Coco Chanel.

Pokud jste duší bohémka, vyzkoušejte k nim pírkové náušnice a obléknete-li si malé černé s ozdobnou krajkou, moc toho k nim už nepotřebujete. Na běžné dny k nim dobře vypadá i pohodlná obuv a městský batoh. K černé se hodí všechno!

Malé černé šaty: co k nim nosit?
Malé černé šaty: co k nim nosit?
Malé černé šaty: co k nim nosit?

Máte už své malé černé společenské šaty?

Vyrazte do společnosti jako pravá dáma. Oblečte si malé černé šaty do divadla, na rande, nebo jen tak, kdykoli se chcete cítit sebevědomě. Správný střih dokáže zázraky a chytrý styling vám umožní nosit je pokaždé jinak. U nás si vyberete malé černé šaty pro plnoštíhlé, štíhlé, vysoké i nízké ženy.