Tylové šaty

Tylové šaty

Jak nosit tyl (s)tylově?

Transparentní svršky jsou zábavné a působí mladistvě, proto není divu, že hýbou módními vodami již pár sezón. Stačí dodržet pár stylistických pravidel a uvidíte, že vám budou tylové šaty slušet v každém věku. První krok: barva. Držte se pouze pudrových a tlumených tónů, zářivé barvy přenechte dívkám pod dvacet let. Druhý krok: objem. Méně je zde rozhodně více, pár vrstev rozhodně postačí.

Náš tip

Dívčí styl vám ubere několik let

V jemně růžových tylových midi šatech s pentlí v pase a volánem v dekoltu vám to bude slušet na zahradní slavnosti, svatbě i romantické schůzce.

Skvělý trik, jak si okamžitě ubrat pár svíček na dortu, a přitom nevypadat infantilně. Přílišný něžný nádech snadno srazíte koženým křivákem v černé barvě a teniskami.

Dívčí styl vám ubere několik let
Dívčí styl vám ubere několik let
Dívčí styl vám ubere několik let

Punk v podání tylu

Dramatický černý tyl si vyloženě říká o společnost černých ležérně rozvázaných traperek a džínové bundy. Jasný důkaz, že tyl rozhodně není jen pro „hodné holky“. Stejně tak efektně vypadají také tylové detaily nebo kombinace s kůží či saténem. Tylové šaty na ples by měly být dlouhé aspoň po kotníky, pro denní příležitost zase využijete krátké tylové šaty.