Koktejlové šaty

Pusťte do svého šatníku eleganci a nadčasovost spolu s koktejlkami, které z vás vykouzlí dámu při každé slavnostní příležitosti. Na Modio najdete všechny barvy i délky.

Koktejlové šaty

Dámské koktejlové šaty patří na módní piedestal

Krásné nohy by byl hřích skrývat, toho si byl průkopník koktejlek Christian Dior dobře vědom už ve 40. letech. Sám ale nejspíš netušil, jaký boom se kolem nich strhne. Koktejlky si okamžitě získaly srdce každé ženy. Hlavním důvodem byla jejich všestrannost, elegance a noblesa, jakou propůjčovaly své nositelce. Typická je pro ně délka po kolena, hluboký výstřih a holá ramena. Krásné kousky najdete v nabídce Orsay či Guess.

Náš tip

Černé koktejlové šaty: absolutní must-have

Pokud byste měla sáhnout jen po jedněch jediných koktejlových šatech, poslechněte radu ikonické Coco Chanel a zvolte tzv. „malé černé“. Jsou doslova k neutahání!

Hodí se na večírek, párty, do divadla nebo i kanceláře. Kdykoliv přes ně můžete přehodit džínovou bundu, přidat tenisky a budete dokonale připravená na rande, ať už vás váš drahý vyvede kamkoliv.

Černé koktejlové šaty: absolutní must-have
Černé koktejlové šaty: absolutní must-have
Černé koktejlové šaty: absolutní must-have

Nebojte se výrazných barev

Vykročte ze své komfortní zóny a experimentujte, koktejlky vám to dovolí! Žluté, modré či zelené koktejlové šaty rozzáří i ten nejnudnější večírek. Pohrát si můžete se střihy, délkami i materiály. Ukažte světu, kdo jste. Koktejlové šaty s krajkou vyzdvihnou něžnou stránku osobnosti, ty s dlouhým rukávem se zase výborně hodí pro zralejší dámy, stačí jen vědět, které právě potřebujete.