Šaty na svatbu pro plnoštíhlé

Hledáte dokonalé šaty, které podtrhnou vaše křivky bez ohledu na to, zda jste maminkou, nebo družičkou? Nechte se inspirovat nejnovějšími kolekcemi šatů pro plnoštíhlé od značek Trendyol nebo Gate.

Šaty na svatbu pro plnoštíhlé

Jak se obléct na svatbu s pár kily navíc?

Pozvánka na svatbu leží na stole a vy se marně snažíte dostat do šatů, které vypadaly v katalogu úplně jinak? Přečtěte si naše tipy, díky kterým zazáříte i v případě, že máte pár kilo navíc (samozřejmě bez zastínění nevěsty). Největší pozornost věnujte střihu a barvě, zdůrazněte symetrii postavy, vyberte si volnější střih, držte se jemných pudrových tónů a máte vyhráno.

Náš tip

Šaty, které na svatbě sluší každé ženě

Šaty na svatbu pro maminku či družičku si zaslouží nejvíce pozornosti. Nejste nevěsta, ani nejdete na pohřeb, proto vynechte bílou i černou a zaměřte se na světlé pastelové barvy, jako je meruňková, levandulová, blankytná či tělová.

Při volbě se vždy řiďte přáním nevěsty a charakterem svatby. Méně formální obřady v přírodě snesou i kratší délku šatů, do kostela či obřadní síně sáhněte raději po dlouhých.

Šaty, které na svatbě sluší každé ženě
Šaty, které na svatbě sluší každé ženě
Šaty, které na svatbě sluší každé ženě

Je libo společenské šaty na svatbu pro plnoštíhlé?

Moderní šaty na svatbu pro plnoštíhlé ženy stojí vždy na jednoduchosti. V kurzu jsou zejména florální vzory, boho střihy a závan retra. Lichotit vám vždy bude výstřih do V, zúžený pas, sukně do áčka i krátký volánkový rukáv. Jakmile dodržíte tato zlatá pravidla, budete za hvězdu i ve velikosti XXL.