Plavky s řetízky

Vylepšete svůj plážový vzhled pomocí plavek s řetízky a staňte se hvězdou pláže. V nabídce na vás čekají kousky s jednoduchými řetízky i plavky s masivními řetězy.

Plavky s řetízky

Plavky s řetízky pro milovnice doplňků

Libujete si v plážové módě, ale jako by vám stále něco chybělo? Hodinky, řetízky i vaše oblíbené náušnice jsou při plavání zkrátka na obtíž, a mohou se dokonce také poničit. Máme pro vás však jednoduchý trik! Vklouzněte do plavek s ozdobným řetízkem a budete hvězdou každé pláže!

Náš tip

Královna plovárny

Přidejte plavkám dekorativní prvek a upoutejte pozornost vašeho okolí. Nechte vyniknout nádherný dekolt, štíhlý pas, vypracované nohy či sexy odhalená záda.

Blyštivé zlaté řetízky nenuceně svedou pohled přesně tam, kde je to žádoucí, aniž byste musela viditelně skrývat případné nedostatky. A konečně si léto užijete naplno.

Královna plovárny
Královna plovárny
Královna plovárny

Optické klamy dokážou přikrášlit

Řetěz je svůdný, ženský a na sluníčku se krásně třpytí. Jednoduše vám tak dodá na ženskosti s minimem úsilí. Nemusí však být pouze dekorativní, ale i funkční. Umístěte jej do pasu – krásně tak zdůrazníte svou ženskou siluetu. Asymetrický výstřih zase skryje širší ramena. Hrajte si s řetízky jak je libo a plavky konečně dostanou ztracený šmrnc.