Přehozy přes plavky

Buďte trendy a stylová! Pořiďte si plážový přehoz přes plavky, který z vás udělá sebevědomou dámu. Nabídka je široká, a tak si můžete vybrat krátký i dlouhý přehoz přes plavky, transparentní, s třásněmi, jednobarevný či vzorovaný.

Přehozy přes plavky

Přehoz přes plavky zvýší sebevědomí a ochrání před sluncem

Svlékání do plavek může být nepříjemné nejen pro ženy s plnější postavou, ale i pro ty štíhlé. Pokud se na pláži nerada odhalujete, řešení je snadné – pořiďte si přehoz přes plavky, který vám zvedne sebevědomí, a navíc vás ochrání před slunečními paprsky, jež mohou být zejména v přímořských oblastech pěkně zrádné.

Náš tip

Stylový doplněk nejen k moři...

Váháte, zda si přehoz přes plavky pořídit jen kvůli letní dovolené u moře? Ukážeme vám, že ho využijete i jinak. Jak?

Krajkový přehoz přes plavky vypadá velice dobře také v kombinaci s tílkem nebo crop topem a kraťasy či džínami, a to jak v dlouhé, tak i krátké verzi.

Vyberete-li si krátkou verzi, můžete ho nosit rozepnutý volně, nebo ho zavázat v pase na uzlík, díky čemuž získáte další stylovou kombinaci navíc. Přehoz s třásněmi bude zase skvělý pro letní boho outfit na festival.

Stylový doplněk nejen k moři...
Stylový doplněk nejen k moři...
Stylový doplněk nejen k moři...

Jaký plážový přehoz přes plavky si vybrat?

Pokud chcete, aby vám plážový přehoz sloužil také jako ochrana před sluncem, vyberte si raději méně transparentní látku. Chystáte-li se k moři nebo je vaše pokožka hodně světlá a náchylná ke spálení, zvolte dlouhý přehoz přes plavky s delším rukávem, který vás proti slunci dostatečně ochrání. Myslete také na to, že černá barva pohlcuje sluneční paprsky, kdežto světlé odstíny je odrážejí.