Dámské kožené tenisky

Kůže se k výrobě obuvi používá odpradávna a ani tenisky jako legenda mezi sportovně-elegantní obuví nejsou výjimkou. U nás naleznete dámské kožené tenisky luxusních i dostupnějších značek, které si užijete po celý rok.

Dámské kožené tenisky

Stylové kožené tenisky doplní každý outfit

Na kožených teniskách je skvělé, že se dají nosit prakticky k čemukoli. Některé modely dobyly módní svět, například takové Adidas kožené tenisky nebo Converse tenisky se na výsluní drží už léta. Vyberte si barvu a styl podle chuti: hledáte model na platformě, kotníkové, nebo toužíte po páru třpytivých kožených tenisek, které nikdo nepřehlédne?

Náš tip

S čím kombinovat černé kožené tenisky?

Černé tenisky spárujete snadno, jsou praktické, proto jsou velmi populární. Výborně vypadají k černým nebo šedým úzkým džínám a grafitovému kabátu.

Pohodový každodenní outfit k nim vyskládáte také s jednobarevným oversized svetrem a černými legínami. Zajímavé černé tenisky se třpytivými detaily okamžitě dodají vašemu vzhledu šmrnc.

S čím kombinovat černé kožené tenisky?
S čím kombinovat černé kožené tenisky?
S čím kombinovat černé kožené tenisky?

Jak pečovat o kožené tenisky, aby vydržely co nejdéle?

Aby vaše bílé kožené tenisky vypadaly reprezentativně, přibližně jednou za měsíc se je vyplatí impregnovat, čistit a kůži vyživit, aby nepopraskala. Nebojte se investovat do kvality, dámské kožené tenisky Adidas patří ke stálicím, se kterými neuděláte chybu a poslouží vám několik sezón.