Pánské riflové vesty

Denim je legenda, která neomrzí v žádné formě. Na džínovou vestu se můžete spolehnout během celého roku, v chladnějším období je skvělá pro vrstvení, v teplejším počasí osvěží ležérní outfity.

Pánské riflové vesty

Objevte legendární značky i svěží nový vítr

Riflová vesta je opravdu praktickým kouskem, který vám v šatníku nemůže chybět. Džínové vesty nemusí být jen modré, v kurzu jsou i jiné barvy a nosí se také potisk, nášivky nebo kombinace více materiálů, které vytvářejí zajímavý kontrast. Prohlédněte si nejnovější kolekci značek Wrangler, Urban Classics nebo Jack & Jones.

Náš tip

Klasika nikdy nevyjde z módy

Pokud by měla ve vašem šatníku viset jen jedna džínová vesta, charakteristickou modrou v klasickém střihu trefíte hřebíček na hlavičku.

Tento nadčasový model se snadno kombinuje ke každodenním outfitům. Vynikne na bílém tričku a džínách, ale také na barevném tričku s potiskem a pohodlnými bílými teniskami.

Klasika nikdy nevyjde z módy
Klasika nikdy nevyjde z módy
Klasika nikdy nevyjde z módy

Kam nosit džínovou vestu?

Díky tomu, že se pánská džínová vesta velmi snadno komponuje do různorodých outfitů, může být vaší společnicí nejen na grilovačkách, výletech a na cestách, ale vykouzlíte s ní stylové kombinace i na párty či setkání s přáteli ve městě. Vyberte si u nás styl, který nejlépe zvýrazní vaši image.