Plesové šaty 2024

Jak se obléct na ples, aby i hollywoodské hvězdy při pohledu na vás bledly závistí? Inspirujte se naším výběrem společenských šatů, který odráží trendy pro rok 2024. V těchto modelech zaručeně zazáříte.

Plesové šaty 2024

Jaké barvy ovládnou tuto plesovou sezónu?

Společenské šaty a šperky byste si měla vybírat především podle typu společenské události, ale také podle toho, jaké odstíny a střihy na vás vypadají nejlépe. Chcete-li následovat letošní trendy, v kurzu je momentálně kobaltově modrá, ale také stálice jako červená a černá v klasické i třpytivé podobě.

Náš tip

Vyznáte se v plesové etiketě?

Při výběru šatů a doplňků na ples se orientujte podle dress code na pozvánce.

White tie vyžaduje velmi formální a luxusní dlouhé plesové róby, lodičky s uzavřenou špičkou a patou na jemném a štíhlém podpatku.

U black tie si můžete dovolit dlouhé, barevnější a méně pompézní šaty. Krátké koktejlové šaty mají prostor, pokud na pozvánce stojí Formal či Cocktail.

Vyznáte se v plesové etiketě?
Vyznáte se v plesové etiketě?
Vyznáte se v plesové etiketě?

Vyberte si u nás slavnostní šaty pro různé příležitosti

V naší nabídce naleznete úžasné večerní šaty různých stylů, ve kterých zazáříte na společenských událostech. Z materiálů se těší oblibě krajka a luxusní lesklé látky, které dodají šatům slavnostní charakter. V roce 2024 se do popředí dostanou také volány a puff rukávy, které se postarají o to, že budete nepřehlédnutelná.