Šaty s kapucí

Šaty s kapucí jsou jedním z nejoblíbenějších kousků streetwear módy posledních let. Stačí vám už jen pohodlné tenisky, crossbody kabelka a jste připravena na lehkou procházku či oběd s kamarádkami ve městě.

Šaty s kapucí

Objevte mikinové šaty s kapucí ještě dnes

Jednobarevné, s potiskem, v oversize střihu, s výraznými manžetami a nápadnými detaily – jakékoli preferujete, u nás je najdete! Šaty s kapucí kralují každodenní módě, tak si doplňte šatník o pěkný kousek z nejnovější kolekce. Z pestré nabídky barev a stylů si nebude mít problém vybrat žádná milovnice ležérní módy.

Náš tip

Ve stylu roztleskávaček

Šaty s kapucí jsou skvělým výběrem na dny, kdy se chcete cítit pohodlně, ale zároveň stylově.

Vyzkoušejte například šaty s kapucí ve sportovní verzi, bílé tenisky, károvanou bundu a praktický městský batoh – v tomto outfitu můžete vyrazit do města, na trénink nebo i do školy.

Ve stylu roztleskávaček
Ve stylu roztleskávaček
Ve stylu roztleskávaček

Kam a jak nosit teplákové šaty s kapucí?

Pohodlné mikinové šaty s kapucí, džínová bundabílé tenisky – klasický, nesmrtelný outfit, se kterým nic nezkazíte, je na běžné dny jako stvořený. Doplňte ho městským batohem, výraznými slunečními brýlemi a můžete vyrazit do ulic. Vrstvěte, kombinujte, hrajte si s barvami a doplňky a nebojte se být originální!