Flitrové šaty

Staňte se královnou všech večírků a plesů! Oblečte se do flitrových šatů s rozparkem, které jsou zárukou toho, že z vás nikdo nespustí oči. Vyberete si stříbrné, zlaté, červené, černé nebo modré?

Flitrové šaty

Šaty jako z filmu Velký Gatsby? Proč ne!

Pamatujete si oslňující róby z filmu Velký Gatsby? A chtěla byste také takovou? Máte ji mít! V naší nabídce najdete dlouhé flitrové šaty se stojáčkem, odhalenými rameny nebo srdíčkovým výstřihem, které jsou reprezentativní a zároveň rafinované. Zvolíte-li flitrové šaty, myslete také na spodní prádlo, které by mělo být hladké a nezařezávat se – flitry jsou nemilosrdné a odhalí každou chybičku.

Náš tip

Mini šaty s flitry z vás udělají hvězdu večera

Chystáte-li se na večírek a jste ráda středem pozornosti, zvolte krátké šaty s flitry a vysoké podpatky.

Pokud nechcete působit příliš vyzývavě, vyberte si ty s dlouhým rukávem. Chcete-li naopak upoutat pozornost všech mužů a být za královnu večírku, jsou jasnou volbou šaty na ramínka, s třásněmi, odhalenými zády nebo průstřihy. I zde ovšem platí, že dokonale padnoucí spodní prádlo je nutnost.

Mini šaty s flitry z vás udělají hvězdu večera
Mini šaty s flitry z vás udělají hvězdu večera
Mini šaty s flitry z vás udělají hvězdu večera

Jak kombinovat flitrové šaty a další doplňky?

Především opatrně. Šaty s flitry jsou výrazné a pokud zvolíte nevhodné doplňky, můžete lehce sklouznout ke kýči. Zapovězené jsou obří kabelky, naopak vhodné je mini psaníčko do ruky – klidně třpytivé, ale v odstínu šatů. To samé platí o lodičkách – metalické ano, pokud jsou tón v tónu. Masivním zlatým či stříbrným náramkům a náhrdelníkům se raději vyhněte, náušnice volte minimalistické.