Šaty s průstřihy

Průstřihy – trend, který zde bude i letos! Na krku, v pase, na zádech, fantazii se meze nekladou a na své si přijde žena s jakýmkoli typem postavy. Podívejte se na výběr toho nejlepšího z trendy šatů s průstřihy, které aktuálně najdete v obchodech.


 

Šaty s průstřihy

Šaty s průstřihy se postarají o wow efekt

Chcete mít v šatníku univerzální šaty, ve kterých dokonale vynikne ženská postava, budou zároveň sexy i decentní, elegantní a originální? Vyberte si šaty s průstřihy na ramenou v oblíbené barvě a okamžitě se proměníte v divu. Využijete je na párty, rande, ale také na běžné dny, kdy budete mít chuť cítit se výjimečně.

Náš tip

Buďte rafinovaná

Při výběru šatů s průstřihy můžete opravdu experimentovat a vytvořit zajímavý look.

Vyzkoušejte rafinovanou kombinaci průstřihů na různých místech, například na zádech, bříšku a v oblasti dekoltu. Zvolte obtažené šaty v délce pod kolena a kousek, který naoko zakrývá příliš mnoho, ozvláštněte průstřihy, které opět část vašeho těla odhalí.

Buďte rafinovaná
Buďte rafinovaná
Buďte rafinovaná

Zajímavé osvěžení každého šatníku

Šaty přestřižené v pase vám opticky vykouzlí užší pas a dodají sebevědomí. Chcete nechat vyniknout hezky tvarovaná ramena? Určitě vyzkoušejte šaty s průstřihy na rukávech! I jednoduché, minimalisticky laděné modely díky průstřihům fantasticky dotvoří image. V naší nabídce naleznete mnoho stylových šatů, které vám padly do oka?