Paperbag kalhoty

Toužíte po dokonale ženské postavě? Pořiďte si paperbag kalhoty nebo kraťasy a vaše přání bude v mžiku splněno. Paperbag mohou být ležérní, sportovní či elegantní a hodí se pro každou příležitost. Tak pojďte vybírat!

Paperbag kalhoty

Paperbag kalhoty zakouzlí s vaší postavou

Paperbag kalhoty mají vysoký pas převázaný mašlí, takže připomínají zavázaný pytlík. Nohavice se směrem ke kotníkům zužují, jejich střih je nejčastěji cigaretový nebo slim, mohou ale být i široké. Paperbag kalhoty se skvěle hodí pro chlapecké postavy, kterým dodají ženské křivky, nebo pro postavy typu jablko, jejichž siluetu krásně zdůrazní.

Náš tip

Paperbag kraťasy pro stylové léto

Ráda byste v létě vypadala hezky a upraveně, ale v sukních vás trápí odřená stehna? Máme řešení!

Pořiďte si paperbag kraťasy, které vypadají elegantně a žensky, jsou vzdušné a zabrání odírání stehen.

Nosit je můžete s teniskami a jednodušším tričkem, které v chladnějším počasí doplníte koženým křivákem, nebo v elegantním duchu se sandály a krátkým sakem do pasu.

Paperbag kraťasy pro stylové léto
Paperbag kraťasy pro stylové léto
Paperbag kraťasy pro stylové léto

Jak a s čím se nosí paperbag kalhoty?

Paperbag kalhoty nebo kraťasy vyniknou s jednoduchým jednobarevným tričkem, které se nosí zastrčené zásadně dovnitř. Pokud vám to postava dovolí, můžete k nim nosit i crop top. Je-li řeč o úzkých paperbag, ty vypadají velice dobře v délce ke kotníkům, doplněné vysokými martenskami nebo lodičkami na podpatku, které vám prodlouží postavu.