Kalhoty s rozparkem

Ďábel se skrývá v detailech, zvláště pokud jde o vaše kalhoty. Trend rozparků se začal objevovat na konci roku 2020, od té doby si ho zamilovaly celebrity i známé influencerky. Rozparek lze zapracovat do celé řady různých střihů kalhot, od zužujících se oblekových kalhot až po široké nohavice a rovné džíny.

Kalhoty s rozparkem

Pověste sukni na hřebík

Jste holka kalhotová a sukně ani šaty vás zkrátka nelákají? Nevadí! Pro slavnostní příležitosti lze zvolit i elegantnější verze kalhot. Kalhoty s rozparkem vpředu či na boku krásně prodlužují nohy a palazzo kalhoty s rozparkem zase sukni věrně imitují, zejména ty plisované. Oboje budou působit na každé společenské události velmi sofistikovaně a nápaditě.

Náš tip

Boty v hlavní roli

Chcete dát vyniknout krásným střevíčkům? Vsaďte na boční průstřihy. Společenské kalhoty s rozparkem vyniknou zejména v pestré barvě.

Dokonalý efekt vytvoříte kombinací se sakem i tričkem ve stejném tónu. Pro vysněné gazelí nohy pak rozhodně nikdy nezapomínejte na vyvýšený pas a vyšší podpatek. Jedině pak bude výsledek 100%.

Boty v hlavní roli
Boty v hlavní roli
Boty v hlavní roli

Někdy stačí jen malý detail aneb Kalhoty s rozparkem v hlavní roli

Oblíbila jste si efektní zoom na boty? Propašujte tento trend i do sportovní a volnočasové módy a ozvláštněte svůj běžný šatník. Legíny a džíny s rozparkem vytváří stejný efekt delších nohou a zdůraznění bot, ale najdete pro ně širší využití. Na párty, na schůzku, letní festivaly. Nakonec i doma se můžete cítit jako módní ikona.