Podprsenky po ablaci prsu

Rozumíme, že každá žena je jedinečná, a proto u nás najdete pohodlné a funkční zdravotní podprsenky pro každodenní nošení i romantické prádlo pro výjimečné příležitosti, aby každá z vás našla to, co nejlépe vyhovuje jejím individuálním potřebám.

Podprsenky po ablaci prsu

Co je protetická podprsenka?

Protetická podprsenka je speciálně navržená pro ženy, které prošly mastektomií (odstraněním prsu) či jinými operacemi prsu. Tyto podprsenky se od běžných liší tím, že mají kapsičky pro umístění protézy a jsou ušité tak, aby poskytovaly maximální podporu a pohodlí. Materiály jsou vybírány s ohledem na citlivou pokožku, a design je přizpůsoben tak, aby zajistil vhodné držení prsní epitézy a zároveň působil esteticky a žensky.

Náš tip

Kde koupit oblečení po ablaci prsu?

Nákup oblečení po ablaci prsu může být poměrně náročný.

Naštěstí existuje několik specializovaných obchodů jako Astratex.cz nebo Zoot.cz, které nabízejí širokou škálu protetických podprsenek a dalšího oblečení po operaci prsu.

Kde koupit oblečení po ablaci prsu?
Kde koupit oblečení po ablaci prsu?
Kde koupit oblečení po ablaci prsu?

Jak vybrat protetickou podprsenku?

Výběr správné protetické podprsenky závisí na několika faktorech. Důležité je zohlednit velikost a tvar protézy, ale i vlastní pohodlí a estetické preference. Je třeba hledat modely s měkkými švy a kvalitními materiály, které zabraňují podráždění pokožky. U vyztužených i nevyztužených modelů se zajímejte o to, aby podprsenka poskytovala dostatečnou oporu a přizpůsobila se novému tvaru těla.