Halenky s madeirou

Horké letní dny je ideální trávit v příjemném prodyšném oblečení. Jaký materiál je ale nejvhodnější? Jednoznačně madeira! Ta je totiž jemná, lehká, vzdušná a nemačkavá.

Halenky s madeirou

Halenka s madeirou vám učaruje

Hledáte způsob, jak se cítit elegantně a svůdně zároveň? Objevte kouzlo látky zvané madeira. Andělská bílá vyzdvihne váš něžný půvab a rafinované perforování ozdobené výšivkou zase popustí uzdu mužské fantazii. Oblékněte halenku ve stylu Chytré horákyně a zamilujte se do madeiry, která odhaluje jen tolik, aby přilákala zájem.

Náš tip

Madeira: perfektní látka na léto!

Bílá halenka s madeirou dokáže i sepraným džínám dodat ženský a elegantní nádech. Vyberete-li si kvalitní značku, vydrží vám roky.

Protože je madeira velmi lehká, prodyšná a nemačkavá, můžete ji během léta nosit nejen v podobě halenek, ale také sukní či šatů. Buďte za éterickou vílu a ukažte naplno svou smyslnost.

Madeira: perfektní látka na léto!
Madeira: perfektní látka na léto!
Madeira: perfektní látka na léto!

Efektní detaily vás uhranou

Pokud si nepotrpíte na přílišnou zdobnost, netrapte se. Madeira nadělá mnoho parády i v případě, že se bude nacházet pouze na rukávech, spodním lemu, límci či výstřihu halenky. Nadměrnou něžnost dokážou lehce potlačit také zemité tóny jako béžová, hořčicová, olivově zelená nebo třeba černá, tak se nebojte experimentovat.